KONST / Litografier / Färglitografi 17409106
nr 1740 9106
Färglitografi
Signerad, numrerad 219/225. Färglitografi, bildmått: 50x43cm, yttermått inklusive ram: 71x61cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:38:15
100 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr